دغدغه ی راه اندازی فست فود :

مهم نیست دغدغه ای نسبت به اقتصاد مردم را داشته باشید و یا اینکه ایا از شما خرید خواهند کرد یا نه. بسیاری از مردم هنوز که هنوزه لذت غذا خورد در یک فست فود و یا رستوران با چیز دیگری عوض نخواهند کرد و حتی برای آنان نیز مقرون به صره می باشد.

دغدغه ی راه اندازی فست فود :
راه اندازی فست فود و شروع به فعالیت ممکن است چیزی باشد که شما در ذهن خود می پرورانید اما باید دانست که این تفکرات یک تفکر و سرمایه گذاری بلند پروازانه را نیازمند می باشد. برای موفقیت در چنین زمینه های باید چند چیز را در ذهن خود نگه دارید.
باید در ابتدا اطمینان حاصل کنید که شما به اندازه کافی سرمایه برای راه اندازی فست فود و یا حق رای دادن دارید و یا سرمایه نقدی برای راه اندازی و حفظ آن فست فود به مدت حداقل ۲ سال را دارا باشید. باید گفت که شما نیاز دارید تا سرمایه شناوری برای این کسب و کار باید در اختیار داشته باشید و بعد وارد آن شوید تا با شکست مواجهه نشوید.

دغدغه ی راه اندازی فست فود :
شما باید قادر به ساخت و ساز ، هزینه اجاره ، بیمه کارکنان ، تجهیزات ، لوازم مورد نیاز ، مواد غذایی ، حقوق کارمندان ، تبلیغات و دیگر مسائلی که در هنگاه راه اندازی یک فست فود ممکن است گریبانگیرتان شود باشید. از آنجا که شاید نیاز باشد برای راه اندازی فست فود درخواست وام را نیز دهید و از بانکهای مربوطه به هر طریقی نیز وام های را دریافت نمایید در اینصورت باید قادر به بازپرداخت این وام ها و دیگر هزینه های ماهیانه باشید.
باید در مورد قوانین منطقه بندی محله احداث فست فود ، کدهای سلامت ، ترکیب و دریافت مجوز کسب و کار ، نوشتن طرح کسب و کار خوب و ویژگی های بلند مدت و اهداف کوتاه مدت و هزینه های دیگر بیندیشید.

دغدغه ی راه اندازی فست فود :
اگر شما برای شروع و راه اندازی فست فود مستقل تصمیم دارید باید بدانید که چه مفهومی را بدانید و در نظر بگیرید. شما در رقابت سختی که شناخته شده است و محبوب می باشد قرار گرفته اید بنابراین شما نیاز دارید تا با چیزی که باعث می شود شما دست به رقابت بزنید مبارزه نمایید. همچنین شما باید تصمیم بگیرید که چه نوع مواد غذایی سریعی را در فست فود خود عرضه نمایید و به مشترین خود خدمات رسانی کنید. بطور مثال شما می خواهید تمرکز خود را روی پیتزا یا سوخاری و یا برگر بگذارید.
توسعه ما به شما به منوی می باشد که به سادگی قابل درک و فهم باشد تا با یک قیمت رقابتی و یک کیفیت خوب بتوانید جذب مشتری نمایید. شما ممکن است بخواهید در یک منو ترکیبات مختلفی را بگنجانید که آن هم نیازمند تفکر و اندیشه فراوان است.
در ابتدا باید برای جذب کارمندان با آنان مصاحبه ای انجام شود تا برگزیده های ااین مصاحبه برای کار دعوت گردند. باید بگوییم که اگر شما توانایی مدیریت یک فست فود را ندارید یا نمی خواهید مدیریت کنید باید به فکر جذب و استخدام فردی کنید که در این کار تجربه داشته و خبره می باشد.
تمام تلاش خود را انجام دهید تا مناسب ترین کارمندان و پرسنل را برای فست فود خود انتخاب کنید مخصوصا اگر قرار نیست که خود مدیریت کنید به دنبال فردی با تجربه باشید که قبلا در اینگونه از کسب و کارها تجربه کافی را داشته و به موفقیت های بزرگی نیز دست یافته است.

دغدغه ی راه اندازی فست فود :
در صنعت فست فود که یک صنعت و بازار رقابتی است می توان با ارسال آگهی ، تبلیغات در جاهای مختلف و رویدادهای تبلیغاتی و … به رقابت پرداخت و با ارائه خدمات مناسب برای فست فود خود جذب مشتری نمود.

دغدغه ی راه اندازی فست فود :

نویسنده : مدیر سایت | تاریخ ثبت : ۹۶/۱۲/۲۴ | بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

| آخرین مطالب مربوط به اخبار و مقالات
هرکس که در شهر زیبای گوا هوس انواع غذاهای فرانسوی کرده است می تواند به این رستوران که در منطقه ی Asvem Beach, near Papa Jolly Hotel واقع شده سری بزند . رستوران پلاژ یا همان رستوران ساحلی یکی از...    ادامه مطالب ... (تعداد 144 بازدید)
گروه IRANHFC گروه تخصصی تجهیزات فست فود و تجهیزات کافی شاپ با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سالهای متمادی در این حرفه و اجرای پروژه...    ادامه مطالب ... (تعداد 109 بازدید)
طراحی دکوراسیون فست فود
بازاریابی نیاز مبرم این روزهای فست فودهایی است که به نحو احسنت راه اندازی نشده اند و با حجم بالای سرمایه گذاری ناچار به ماندن در این کسب و کار هستند. در جایی که هدف سود است نباید مجموعه با...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
یکی از کلیدی ترین آیتم ها در راه اندازی فست فود و رستوران خرید تجهیزات می باشد که از ابعاد مختلفی دارای اهمیت است. مناسب با نیاز شما باشد ابزار لازم برای اجرای هر فنی از کلیدی ترین مواردی است...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
یکی از سوالات رایج در مورد دکوراسیون فست فود بحث هزینه در نظر گرفته شده برای آن می باشد. در پاسخ به این سوال ابتدا باید شرایط موجود را در نظر گرفت.زیرا جواب این سوال برای افرادی که صاحبان مغازه...    ادامه مطالب ... (تعداد 29 بازدید)
در بازار رقابتی فست فود ها که در حال حاضر وجود دارد، اعتبار و موفقیت یک فست فود بر پایه روابط بلند مدت و اثر بخش با مشتریانشان می باشد. از این رو رضایت مشتریان در فست فود تضمین کننده...    ادامه مطالب ... (تعداد 28 بازدید)
سبک کلاسیک یکی از سبک هایی است که شما می توانید برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود یا رستوران خود استفاده نمایید. این دکوراسیون یک حالت سمبولیک برای نسل غالب یعنی دهه ۶۰ ها دارد. باید بپزیریم که اکثر...    ادامه مطالب ... (تعداد 26 بازدید)
| مارا در اینستاگرام دنبال کنید
اطلاعات تماس

۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
WWW.IRANHFC.NET
INFO@IRANHFC.NET

شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری 8 واحد1
WWW.IRANHFC.NET
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت اچ اف سی تعلق دارد.