یکی از سبک ها در طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود یا رستوران استفاده از سبک های مینیمالیسم است. از ویژگی های بارز این سبک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از رنگ های سرد مثل سفید و آبی
  • فضاهای باز و خلوت
  • نور پردازی طبیعی
iranhfc

iranhfc

 

این سبک دکوراسیون با توجه به خلوتی خاصی که دارد باعث ایجاد آرامش و نظم می گردد. البته برخی از کارشناسان اعتقاد دارند که زیبایی در سادگی است.

این سبک دکوراسیون به کسانی که از مکان های استیجاری استفاده می کنند پیشنهاد می گردد. زیرا هم طراحی ساده ای دارد و هم هزینه کمی برای اجرا به خود اختصاص می دهد. و از طرف دیگر در مدت زمان کوتاهی اجرا می گردد.

هر یک از ویژگی های بالا در راه اندازی فست فود یا رستوران نقشی کلیدی دارد. زمان در راه اندازی فست فود یا رستوران هم بار هزینه ای دارد و هم بار انگیزشی. به فرض مثال بعد از این که شما مغازه را گرفتید ، مدت زمانی را نیاز دارید برای بازسازی و دکوراسیون. گاها در برخی از موارد شما از تنفس لازم برای بازسازی برخوردار نیستید. به همین ترتیب شما روزانه با دو هزینه روبرو خواهید بود. یکی هزینه بازسازی و دیگری هزینه اجاره که می تواند در شهرهای بزرگ بسیار زیاد باشد هست.

استفاده از سبک دکوراسیون داخلی فست فود به شیوه مینیمالیسم می تواند کمک های متعددی به شما کند. وقتی هزینه دکوراسیون شما خیلی بالا نباشد، شما می توانید بعد از مدت زمان مشخصی آن را تغییر دهید. اصولا مردم از رستوران ها و فست فود ها خسته می شوند. این خستگی ممکن است به دلایل مختلفی همچون دکوراسیون یا غذاها باشد. مردم عصر امروز ما عاشق تنوع هستند. به همین ترتیب شما باید نیازهای آنها را پوشش دهید. اگر شما نسبت به خواسته ها و نیازهای مشتریانتان بی تفاوت باشید به تدریج آنها شما را فراموش خواهند کرد. به همین دلیل ما پیشنهاد میکنیم که شما از سبک های مینیمالیسم در طراحی دکوراسیون خود استفاده نمایید. زیرا بعد از مدت زمان مشخصی می توانید تغییر دکوراسیون داده و تنوعی برای مشتریان و خودتان به ارمغان آورید.

iranhfc

iranhfc

 

البته هیچ قاعده کلی وجود ندارد که در این سبک شما نمی توتنید به برخی از جزئیات دست بزنید. به طور مثال شما می توانید از روی نور سرد به روی نور گرم بروید. ولی سعی کنید که اصول مینیمالیسم را نشکنید. البته تغییر در نور می تواند قابل اجرا باشد ولی سادگی اصل غیر قابل تغییر در سبک مینیمالیسم می باشد.

در راه اندازی فست فود یا رستوران نباید هدف فقط اجرای پروژه باشد، زیرا توجیه اقتصادی پروژه بسیار اهمیت دارد. اگر شما هزینه اجرای پروژه را بسیار بالا ببرید گاها پروژه از توجیه اقتصادی خارج می گردد و زیان ده می شود. البته سرمایه گذاری در تجهیزات می تواند به درآمد مستقیم منجرب شود، لذا برای این مهم خیلی نمی تواند صرفه جویی را توصیه نمود ولی در مورد دکوراسیون این مهم قابل کنترل می باشد.

در نتیجه ما دکوراسیون داخلی فست فود به شیوه مینیمالیسم را برای کسانی که در زمان و هزینه محدودیت دارند پیشنهاد می کنیم.

تهیه شده توسط گروه تخصصی تجهیز و راه اندازی فست فود، رستوران و کافی شاپ iranhfc

 

نویسنده : مدیر سایت | تاریخ ثبت : ۹۶/۱۲/۲۴ | بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

| آخرین مطالب مربوط به اخبار و مقالات
هرکس که در شهر زیبای گوا هوس انواع غذاهای فرانسوی کرده است می تواند به این رستوران که در منطقه ی Asvem Beach, near Papa Jolly Hotel واقع شده سری بزند . رستوران پلاژ یا همان رستوران ساحلی یکی از...    ادامه مطالب ... (تعداد 144 بازدید)
گروه IRANHFC گروه تخصصی تجهیزات فست فود و تجهیزات کافی شاپ با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سالهای متمادی در این حرفه و اجرای پروژه...    ادامه مطالب ... (تعداد 109 بازدید)
طراحی دکوراسیون فست فود
بازاریابی نیاز مبرم این روزهای فست فودهایی است که به نحو احسنت راه اندازی نشده اند و با حجم بالای سرمایه گذاری ناچار به ماندن در این کسب و کار هستند. در جایی که هدف سود است نباید مجموعه با...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
یکی از کلیدی ترین آیتم ها در راه اندازی فست فود و رستوران خرید تجهیزات می باشد که از ابعاد مختلفی دارای اهمیت است. مناسب با نیاز شما باشد ابزار لازم برای اجرای هر فنی از کلیدی ترین مواردی است...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
یکی از سوالات رایج در مورد دکوراسیون فست فود بحث هزینه در نظر گرفته شده برای آن می باشد. در پاسخ به این سوال ابتدا باید شرایط موجود را در نظر گرفت.زیرا جواب این سوال برای افرادی که صاحبان مغازه...    ادامه مطالب ... (تعداد 29 بازدید)
در بازار رقابتی فست فود ها که در حال حاضر وجود دارد، اعتبار و موفقیت یک فست فود بر پایه روابط بلند مدت و اثر بخش با مشتریانشان می باشد. از این رو رضایت مشتریان در فست فود تضمین کننده...    ادامه مطالب ... (تعداد 28 بازدید)
سبک کلاسیک یکی از سبک هایی است که شما می توانید برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود یا رستوران خود استفاده نمایید. این دکوراسیون یک حالت سمبولیک برای نسل غالب یعنی دهه ۶۰ ها دارد. باید بپزیریم که اکثر...    ادامه مطالب ... (تعداد 26 بازدید)
| مارا در اینستاگرام دنبال کنید
اطلاعات تماس

۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
WWW.IRANHFC.NET
INFO@IRANHFC.NET

شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری 8 واحد1
WWW.IRANHFC.NET
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت اچ اف سی تعلق دارد.