یکی از سوالاتی که اکثر کسانی که قصد راه اندازی فست فود را دارند از ما می پرسند این است که چه دکوراسیونی برای موفقیت مجموعه ما پیشنهاد می شود. باید بپزیریم که دکوراسیون د رموفقیت هر مجموعه ای نقشی کلیدی دارد. بی تردید نمی توان از نقش بارز و مشخص دکوراسیون در موفق شدن و آینده کاری فست فود، رستوران یا کافی شاپ گذشت.

گاها برخی از افراد خریداران یا مشتریان با توجه به دکور موجود در فست فود، رستوران یا کافه به آن مراجعه می کنند. وقتی که سر صحبت را با آنها باز می کنیم آنها به مواردی همچون:

  • فست فود یا رستوران مورد نظر ما باید از فضای دنجی برخوردار باشد
  • فست فود یا رستوران مورد نظر ما باید از دکوراسیون ملایمی برخوردار باشد
  • یا گاها برخی عاشق شلوغی یک فست فود یا رستوران هستند که به آن مراجعه می کنند

سبک های متفاوتی را می توان برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود و رستوران پیشنهاد نمود، ولی هر سبکی برای موفقیت نیازمند خوب اجرا شدن می باشد. گاها برخی از طراحی های دکوراسیون بسیار زیبا و جذاب می باشد ولی قابلیت اجرا ندارد یا بعد از اجرا بسیار نا زیبا می گردد که متناسب با سلیقه مشتریان نیست. در اینجا سعی بر آن داریم که به دکورهای مورد نظر برای موفقیت شما اشاره نماییم:

  • مکان احداث فست فود یا رستوران: یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی دکوراسیون یا فست فود باید مورد توجه قرارگیرد مکان مورد نظر برای طراحی دکوراسیون فست فود یا رستوران می باشد. زیرا لوکیشن پیام های متفاوتی را برای ما می آورد. مثلا در مکان Aکه مردم از قدرت خرید بالایی برخوردار هستند و به طور مداوم از رستوران ها در خارج از کشور بازدید می نمایند استانداردها بسیار بالا می باشد. و معمولا مشتریان هر سبکی را با کیفیت بالا انتظار دارند. در مقابل مشتریانی که در منطقه B حضور دارند و از قدرت خرید بالایی برخوردار نیستند از شما انتظار معقولی از کیفیت را دارند. و داشتن دکوری بسیار گران باعث می شود که این دسته از مشتریان به فست فود یا رستوران شما مراجعه نکنند.
  • حجم سرمایه برای دکوراسیون فست فود یا رستوران: یکی از مواردی که باعث می شود شما سبک مورد نظر را انتخاب نمایید حجم سرمایه در نظر گرفته شده برای طراحی و اجرای دکوراسیون می باشد. زیرا گاها یک طرح بسیار خوب و جذاب که شما را به موفقیت نزدیک می نماید وجود دارد، ولی با حجم سرمایه گذاری شما سازگار نیست و نمی توان آن طرح را اجرا نمود. البته اگر تفاوت در سرمایه در نظر گرفته شده و میزان سرمایه مورد نیاز با هم فاصله زیادی داشته باشند باید طرح را به طور کلی عوض نمود ولی اگر نزدیک به هم باشند با تغییر اندکی در زمینه متریال می توان این خسران را جبران نمود.

به طور کلی نمی توان گفت چه دکوراسیونی برای موفقیت مجموعه ما پیشنهاد می شود. زیر این مهم اقتضایی می باشد و برای هر مجموعه ای متفاوت است و پیشنهادات متفاوتی به آنها داده می شود.

در یک پروژه کار با چوب و کناف خوب است و در پروژه ای دیگر سیستم اکسپوز. این مهم را طراحان گروه IRANHFC به شما پیشنهاد خواهند داد.

نویسنده : مدیر سایت | تاریخ ثبت : ۹۶/۱۲/۲۴ | بدون نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

| آخرین مطالب مربوط به اخبار و مقالات
هرکس که در شهر زیبای گوا هوس انواع غذاهای فرانسوی کرده است می تواند به این رستوران که در منطقه ی Asvem Beach, near Papa Jolly Hotel واقع شده سری بزند . رستوران پلاژ یا همان رستوران ساحلی یکی از...    ادامه مطالب ... (تعداد 144 بازدید)
گروه IRANHFC گروه تخصصی تجهیزات فست فود و تجهیزات کافی شاپ با ارائه خدمات نوین به صورت جامع و کامل در جهت توسعه صنعت غذای سالم بر پایه دانش آکادمیک و تجربه سالهای متمادی در این حرفه و اجرای پروژه...    ادامه مطالب ... (تعداد 109 بازدید)
طراحی دکوراسیون فست فود
بازاریابی نیاز مبرم این روزهای فست فودهایی است که به نحو احسنت راه اندازی نشده اند و با حجم بالای سرمایه گذاری ناچار به ماندن در این کسب و کار هستند. در جایی که هدف سود است نباید مجموعه با...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
یکی از کلیدی ترین آیتم ها در راه اندازی فست فود و رستوران خرید تجهیزات می باشد که از ابعاد مختلفی دارای اهمیت است. مناسب با نیاز شما باشد ابزار لازم برای اجرای هر فنی از کلیدی ترین مواردی است...    ادامه مطالب ... (تعداد 31 بازدید)
در بازار رقابتی فست فود ها که در حال حاضر وجود دارد، اعتبار و موفقیت یک فست فود بر پایه روابط بلند مدت و اثر بخش با مشتریانشان می باشد. از این رو رضایت مشتریان در فست فود تضمین کننده...    ادامه مطالب ... (تعداد 29 بازدید)
یکی از سوالات رایج در مورد دکوراسیون فست فود بحث هزینه در نظر گرفته شده برای آن می باشد. در پاسخ به این سوال ابتدا باید شرایط موجود را در نظر گرفت.زیرا جواب این سوال برای افرادی که صاحبان مغازه...    ادامه مطالب ... (تعداد 29 بازدید)
سبک کلاسیک یکی از سبک هایی است که شما می توانید برای طراحی و اجرای دکوراسیون فست فود یا رستوران خود استفاده نمایید. این دکوراسیون یک حالت سمبولیک برای نسل غالب یعنی دهه ۶۰ ها دارد. باید بپزیریم که اکثر...    ادامه مطالب ... (تعداد 26 بازدید)
| مارا در اینستاگرام دنبال کنید
اطلاعات تماس

۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
WWW.IRANHFC.NET
INFO@IRANHFC.NET

شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری 8 واحد1
WWW.IRANHFC.NET
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت اچ اف سی تعلق دارد.